Sprzątacz*ka / osoba sprzątająca (m/w/d)

06721 Sachsen-Anhalt - Meineweh
04.04.2024
  • Stundenlohn 13,50 €
  • Art Reinigungskraft
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Witam,
dla naszego klienta, firmy przetwórstwa mięsnego w 06721 Meineweh (Osterfeld), poszukujemy osób sprzątających (m/w/d).

Zadania:
- Sprzątanie biur
(czas pracy : 03:30-11:06; oraz 10:00-18:36)
lub:
- Czyszczenie maszyn i chłodni
(czas pracy: 06:00-14:36; oraz 14:00-22:36).

Oferujemy:
- Szybki start
- Zatrudnienie na pełny etat
- Niemiecka umowa o pracę w ramach pośrednictwa pracy
- Wynagrodzenie w wysokości 13,50 € brutto
- Zapewniony sprzęt do pracy
- Wsparcie biura w sprawach organizacyjnych
- Zakwaterowanie i ewentualnie grupowy dojazd do pracy (po uzgodnieniu).

Wymagania:
- Znajomość języka polskiego lub niemieckiego
- Wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność
- Prawo jazdy mile widziane
- Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Jesteś zainteresowany?
Napisz na priv, lub:
tel.: 004923149498619
004923149498617

Jeżeli nie odpowiada Ci wskazana oferta pracy, dziękujemy za uwagę oraz zapraszamy na nasz profil. Znajdziesz tam inne oferty zatrudnienia na stanowiskach produkcyjnych oraz wyspecjalizowanych.

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters