Pracownik magazynu (m/w/d) Nauen oferta bez zakwaterowania

14641 Brandenburg - Nauen
25.04.2024
  • Art Staplerfahrer/-in
  • Berufserfahrung Ohne Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników (m/w/d) magazynu AGD w Nauen. Oferta bez zakwaterowania

Twoje obowiązki:
• Kontrola jakości opakowań sprzętu AGD
• Pomocnicze prace magazynowe
• Prace porządkowe

Twój profil:
• Znajomość języka niemieckiego min B1
• Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie prac na magazynie lub przy kontroli jakości
• Motywacja i umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do pracy w systemie 2zmianowym, na pełen etat oraz do ewentualnych zmian godzin pracy

To oferujemy:
• Wynagrodzenie godzinowe: 15,53€ na start
• Po 3 miesiącach stawka 16,20€
• Długoterminowa perspektywa, z możliwością przejęcia
• Praca w systemie 2 zmianowym, pon-sob 6:00-14:45 / 14:45-23:15
• Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami, dodatkami urlopowymi/świątecznymi
• Terminowa wypłata wynagrodzenia
• Urlop do 30 dni w roku
• Wsparcie naszego kompetentnego zespołu, również w języku polskim

PRIMAJOB jest firmą świadczącą usługi personalne i z powodzeniem działa na rynku od prawie 20 lat. Jako część Grupy HEICO dbamy wielu dziedzinach o zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników, naszych klientów.
Co chcielibyśmy zaoferować klientom, kandydatom i pracownikom?
PRIMAJOB - Po prostu PRIMA perspektywy!

Oferujemy stanowiska part-time & full-time dla: Operatorów maszyn, operatorów maszyn i urządzeń, operatorów maszyn skrawających, mechaników przemysłowych, mechaników precyzyjnych, narzędziowców, elektryków, elektroników, mechatroników, mechaników, techników, monterów, spawaczy, specjalistów do obróbki metali, pracowników produkcji, pomocników magazynowych, osób pragnących rozpocząć pracę w nowej branży.

Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters

  • 14641 Pessin
    24.04.2024

    Staplerfahrer (m/w/d)

    Für unseren Kunden, einen weltweit führenden Hersteller von Haushaltsgeräten, suchen wir zum...

    24.04.2024

    Lagerarbeiter (m/w/d)