Lagerhelfer (m/w/d) bis 22,28 €/Std- Magazynier, wózkowy-Spandau

13629 Berlin - Spandau
23.04.2024
  • Stundenlohn 22,28 €
  • Art Lagerhelfer/-in
  • Berufserfahrung Mit Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko: pracownik magazynu- operator wózka widłowego.

Wir suchen zum nächstmöglichen Zeitpunkt SIE, als Lagehelfer (m/w/d) bis 21,33 €/Std. mit Staplerschein

Vergütung: Zarobki i dodatki:
EG2 + übertarifliche Zulagen + Branchenzuschläge (bis 21,33 € / Std.)

O nas
Od 1992 roku jesteśmy jedną z wiodących agencji pośrednictwa pracy w Niemczech specjalizującą się w przemyśle, rzemiośle, technice, pomocniczych branżach budowlanych i w budownictwie. Dzięki naszym licznym oddziałom w całych Niemczech mamy wielu cenionych klientów. To właśnie dla tych klientów poszukujemy różnych specjalistów.

Über uns
Wir sind der Spezialist in der gewerblich-technischen Arbeitnehmerüberlassung und bieten Ihnen neue Perspektiven auf dem Arbeitsmarkt. Mit rund 1500 Mitarbeiterinnen gehören wir seit 1992 zu den erfolgreichsten Personaldienstleistern Deutschlands.

Zakres obowiązków
* Przyjęcie towaru- rozładunek
* Komisjonowanie na podstawie dokumentacji
* Pakowanie produktów
* Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Ihre Aufgaben
*Wareneingang
*Kommissionierung der täglichen Aufträge anhand Stücklisten
*Verpacken

Wymagania:
*Doświadczenie mile widziane
*Praca w trybie zmianowym
*Znajomość PC i prawo jazdy na wózek widłowy (nie wymagane)
*Chęć długoterminowej współpracy
*Sprawność fizyczna
*Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Ihr Profil
*Erfahrung im o.g. Tätigkeitsbereich wünschenswert
*Arbeiten im Schichtsystem
*PC-Kenntnisse und Staplerschein wünschenswert
*Körperliche Belastbarkeit
*Zuverlässigkeit

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters