Komisjoner (m/w/d) OD ZARAZ

37308 Thüringen - Heilbad Heiligenstadt
21.03.2024
  • Stundenlohn 14,15 €
  • Art Lagerhelfer/-in
  • Berufserfahrung Ohne Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

!WOLNE MIEJSCA
PRACA PRZED ŚWIĘTAMI!

Witam,
dla naszego klienta w 37308 Heilbad Heiligenstadt zatrudnimy pracowników (m/w/d) do komisjonowania na magazynie z opakowanym mięsem.

Opis stanowiska pracy:
- Praca ze skanerem
- Obsługa wózkow elektrycznych do komisjonowania
- Praca w temp. 0-5st. C.

Oferujemy:
- Stawka: 14,15€ brutto (+dodatki taryfowe)
- Niemiecka umowa o pracę w ramach pośrednictwa pracy
- Możliwość przejścia na umowę bezpośrednią oraz długofalowej współpracy z zakładem pracy
- W razie potrzeby zakwaterowanie (płatne) zorganizowane przez pracodawcę oraz grupowy dojazd z lokacji do pracy
- Możliwość uzyskania zaliczki już po tygodniu pracy
- Pomoc polskojęzycznego dysponenta w sprawach organizacyjnych.

Wymagania:
- Zatrudniamy ososby niekarane
- !Brak wymogu doświadczenia!
- !Brak wymogu znajomości języka niemieckiego!

Jesteś zainteresowany?
Napisz na priv, lub:
Tel.: 004923149498619
004923149498617

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters