Ajutor in bucatarie (m/f/d) - Köln

50667 Innenstadt - Köln Altstadt
05.04.2024
  • Stundenlohn 14 €
  • Art Küchenhilfe
  • Berufserfahrung Ohne Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Firma ARWA Personaldienstleistungen cauta pentru partenerii sai din #köln, ajutor in bucatarie (f,m,d).
Cerinte:
- Cunostinte de limba germana - nivel B1-B2
- Autoturism propriu pentru a ajunge la locul de munca
- Flexibilitate si seriozitate
Responsabilitati:
- Curățenie generală
- Utilizarea mașinii de spălat vase și recipiente și a mașinii de spălat vase
- Operarea mașinilor de bucătărie (de exemplu, mixere, mașini de tăiat felii, mașini de gătit cu aburi cu aer cald)
- Ajutor în bucătăria rece
- Alte sarcini în conformitate cu instrucțiunile comandantului de bucătărie
Beneficii:
- Salariu 14,00€/ora, brut + 3€ net pe zi pentru transport
- Contract de munca german
- Atmosfera prietenoasa la locul de munca
Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta:
0015781938623 (inclusiv Whatsapp)

ARWA Personaldienstleistungen sucht für seine Partner in #köln eine Küchenhilfe (w,m,d).
Voraussetzungen:
- Deutschkenntnisse - Niveau B1-B2
- Eigenes Auto, um zur Arbeit zu kommen
- Flexibilität und Seriosität
Verantwortlichkeiten:
- Allgemeine Reinigung
- Bedienung der Spülmaschine und des Geschirrspülers
- Bedienung von Küchenmaschinen (z.B. Mixer, Schneidemaschinen, Heißluftdämpfer)
- Mithilfe in der kalten Küche
- Sonstige Aufgaben nach Anweisung des Küchenleiters
Vorteile:
- Gehalt 14,00€/Stunde, brutto + 3€ netto pro Tag für Transport
- Deutscher Arbeitsvertrag
- Freundliche Atmosphäre am Arbeitsplatz
Für weitere Informationen, können Sie uns kontaktieren:
0015781938623 (einschließlich Whatsapp)

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters